Radio Philippines Network
DXKS Surigao News Provincial News

To The Winners Of Pamaskong Pabibo Ng Pamilyang Barbers

Pagahimuon ang pagpanhatag sa mga prizes para sa mga winners sa PAMASKONG PABIBO NG PAMILYANG BARBERS Raffle Draw ugmang adlawa 9:00 AM sa Villa Virginia Compound, Sitio Kinabutan, Barangay Rizal, Surigao City.

Sa mga winners, gihangyo kamo sa pagdaya nan ijo VALID ID para sa verification sa mga nakadaog, og sa mga dili makatunga ugma, mamahimo kamo magpadaya ng representante pero dapat may Authorization Letter gikan sa hingtungdan nga nakadaog.

Ang Awarding Ceremony ijo mapangita LIVE sa 2nd District Congressional District Office Facebook Page ugma alas 9 sa kabuntagon.

Daghang Salamat.

#AlasNanSurigao

#AbanteSurigao

#PamaskongPabiboNgPamilyangBarbers

LIST OF WINNERS:

WINNERS PENSONIC KARAOKE SET

1 ERMA B. ABARCA

2 JOBERT MAINIT

3 JETTY E. MEJOS

4 NANELITA S. CRISTOBAL

5 CHIERYL CAGNA-AN

6 ANNA LIZA M. FAZON

7 VICTOR M. RESULLAR

8 MARCELINA GRANADO

9 SHELLA RAVELO SEGUIS

10 CHERLY P. TRESQUIO

11 ROYALY VELUZ RAMOGA

12 DENNIS SANTANDER

13 JOEL ELSISURA

14 BABITH JANSOR TRONCO

15 CHERYL ALCAYDE RIVERA

16 LADYLYN MOSTAJO

17 MARILOU A. PANIAMOGAN

18 CARMELO PETALCORIN JR.

19 SHERRAMAE DIGAL

20 EFAMAE C. TRESIANA

WINNERS 32’ “ACE” SMART TV

1 NENA CAGNA-AN

2 ROSIE J. AGUANTA

3 RIJANE A. BAGOT

4 SEGUNDO D. DIGAL III

5 MERLINA S. DIONALDO

6 RICHARD REAMBONANZA

7 CHADEL C. SILOS

8 JULITO B. PERIL

9 ROTCHELYN RESARE

10 LEA B. DULGUIME

WINNERS APPLE IPAD MINI

1 EUSEQUIO D. NALDOZA JR.

2 RUBEN S. VERAME

3 INDALINA S. EMPERADO

4 DANILO SAJULAN

5 SARAH JANE U. PARAS

6 REY NAÏVE PLAZA

7 SATURNINA SOLOMON KEEFE

8 BONIVE B. DIVA

9 FAYE D. BENITEZ

10 JANETH S. EVIOTA

WINNERS HALF SACK RICE

1 MELROSE GA ALEGRA

2 MELINDA PLAZA

3 REBECCA T. EBOL

4 MEDELYN PUTONG ALARCON

5 DANICA MACABATAO

6 REYNAN JUV ALIPASPAS

7 KEVIN JANIER

8 JEMBERLY NARCISO

9 ASMIN JUSTO

10 AVELINO RESARE

11 JESS CHRISTIAN CATUBURAN

12 MA. LOURDES SALCEDO

13 EVELYN L. CAÑO

14 CHERYL LUSPE GONZALES

15 MELCHIBEULDAH OCTUBRE

16 FRANSISCO EMPERADO

17 RENELYN SUAZO

18 GRACE ELLENA DESTAJO

19 ROBERTO PAJARON

20 GILBERT QUELLADA

21 NICETAS O. VARGAS

22 ANGELITA PORTUGUESE

23 IVORY LYN LOZARITO

24 RENALYN CAÑO

25 MICHAEL PABAS EGUNA

26 PRINCESS SANDRA RUERAS

27 JENEZA V. SAAVEDRA

28 JELBERT E. NARCISO

29 JAYVEE JAMES A. MAGLINTE

30 CHRISTINE B. AMIGO

31 EMALYN TRESIANA

32 ARC MICHAEL P. CONSING

33 JOVELYN ALASTOY NAMIT

34 MELFRED BONTIA MACABATAO

35 ALAN M. NADA

36 MELCHORA GUMALANG

37 CHRISPINA A. ESPEJON

38 JOCELYN ENTOC

39 TESSIE BRAGAT MORALES

40 DELBER JOY HERMOSO

Related posts

Sangguniang Kabataan City Federation May Bag-O Na Bise Presidente

RPN

Riding In Tandem Subling Miatake Isa Dead On The Spot, Ug Isa Angol

RPN

Adopt Equitable Distribution Of Prime Commodities – DTI To Stores

RPN